mam dosyć

Jest 2 w nocy, nie mogę spać. Cały dzień źle się czułam, miałam wrażenie, że mam gorączkę, byłam zmęczona, senna i marzyłam tylko o tym, żeby dzień się skończył i żebym mogła iść spać. Kiedy to nastąpiło oczywiście spać nie mogę, śnią mi się jakieś głupoty i przewracam się z boku na boku. Na dodatek boli mnie tam na dole, zawsze tak jest, że mam podrażnienia i musi minąć kilka dni zanim przestanie mnie boleć. Przeczytałam o naturalnych sposobach łagodzenia podrażnień, więc wypróbuje je, bo nie jest to normalne albo normalne dla osoby, której trafia się okazja raz na 3 miesiące.. :/ Szkoda, że podczas też nie mam z tego przyjemności jakiej bym chciała, bo boli.. :/
W każdym razie mój wpis pojawia się, bo rozpadłam się znowu.. Bartek wysłał mi dwa linki do piosenek Kaliego z jego nowego albumu, przesłuchałam je i popłakałam się. Były o mnie i do mnie, Bartek wiedział to doskonale wiem to, na tyle na ile mnie zna i wie co teraz czuje, nawet jeżeli chodzi o sprawę z nim. Mimo tych wszystkich zawirowań jednak zna mnie i chyba wysłał mi te piosenki, bo chce żeby była szczęśliwa, nawet jeżeli nie z nim. Zaczęłam się zastanawiać, dlaczego los postawił mi go na mojej drodze życia, bo po coś musiał? Po to bym odnalazła swoje szczęście w sobie?
Jedyne o czym zaczęłam myśleć po tych piosenkach to, aby uciec stąd, od pracy, od Warszawy, robić coś na powietrzu, nie czuć się więźniem swojego życia… Mieszkanie w samotności nie do końca mi służy, nie wiem jak ludzie dają sobie z tym radę? Może ja jestem zbyt wrażliwa na to wszystko, próbuje obudować siebie murem by nikt mnie nie skrzywdził, a w sumie sama sobie to robię?? Chciałabym coś zmienić w swoim życiu, ale nie mogę, bo cholerna pożyczka na remont mieszkania, a to płatne studia niestacjonarne, bo myślałam czy nie iść na architekturę wnętrz, zawsze mi się to podobało, takie dobieranie rzeczy, z moim mieszkaniem miałam test i w sumie ładnie to wszystko wyszło jak na pierwszy raz. Nie wiem, mam dosyć tego wszystkiego..

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.